Den 14

Jak už jsem říkala včera, dnes je poslední možnost na získání důkazů pro nalezení vraha. Úkolem každého oddílu bylo sestavit vyšetřovací spis, kde jsou objasněny následující body.

  1. Jméno pachatele a jeho zaměstnání.
  2. Vysvětlete a popište pomocí jakých důkazů a záznamů z výslechu jste označili tohoto pachatele.
  3. Motiv – proč vraždu spáchal /a.
  4. Informace o vražedné zbrani.
  5. Uveďte všechny svědky tohoto činu a jejich výpovědi, které dopomohly k dopadení pachatele.
  6. Kompletní popis činu (jak se stala vražda).

Při hodnocení se na první místo kladla správnost a přesnost odpovědí a až poté rychlost sestavení spisu. V případě, že vyšetřovatelům ještě nějaké informace scházely, měli možnost se zeptat podezřelých (pokud je našli). Vedoucí, rozmístěni v lese, odpověděli na jakoukoli otázku, kterou jim přišla trojice členů oddílu položit. Tentokrát všichni kromě vraha odpovídali pravdu. Důkazy, jež bylo v minulosti možné získat za výborné výsledky v hrách, měla u sebe Novinářka. I ona se nacházela na jednom ze stanovišť. Menší oddíly měly tu výhodu, že věděli kde se kdo nachází a tak mohli jít přímo k podezřelému.

Téměř všechna (kromě jednoho) vyšetřování obvinila z vraždy stejného podezřelého, jež se následně přiznal. A sladkou odměnu získávají:

  1. Houmles komando
  2. Pylné včelky
  3. Žaludi

Odpoledne, stejně jako následující ráno následovalo balení a úklid tábora. Příjezd do Znojma se očekává mezi 11:30 a 12:00, do Prahy v 11:30. Děkujeme všem za příjemné časy a příští rok nashledanou. Konec.

, Poslední aktualizace:     Optimalizoiváno pro Google Chrome     Návštěvníků:    info