Den 10

Dnešní den začal stejně jako jiné dny - celotáborovou hrou. Odpoledne jsme vyzkoušeli zcela novou bojovou hru, zvanou Safari. Hra tohoto názvu je mezi letitými táborníky dobře známá. Spočívala v tom, že vedoucí běhali po lese a děti je chytaly. Pokud byl vedoucí chycen, musel dětem ze své zásoby věnovat životy. Po sečtení získaných životů byl znám vítězný oddíl. V původní verzi nebyly kotouly vedoucích ze svahu nic ojedinělého, proto tentu upgrade skýtal novou naději.

Safari 2.0

tabulka

Během poledního klidu jsme nastřídali asi 1543 papírků a popsali je začátečními písmeny vybraných zvířat. Každé zvíře mělo jinou hodnotu, kterou lze vidět na vedlejší fotografii. Čím cenější zvíře, tím menší počet kusů. Například chobotnic bylo pouze pět. Tyto papírky se schovaly ve venkovních prostorech tábora (uvnitř chatek a budov ne).

Pro tuto hru byly 3 role: lovec, pytlák a správce parku. Lovci byli ti, jež hledali schované papírky. Pytlák chytal lovce a bral mu jeho zvířata. Správci parku hledali pytláky a taktéž jim odebírali jejich lup. Kdokoliv z těchto rolí si mohl přijít zapsat nashromážděná zvířátka ke svému vedoucímu a tak je ochránit proti krádeži. Strážci parku byli nejstarší kluci, kteří nebyli nikým loveni a tak logicky nashromáždili nejvíce zvěře. Při výsledných statistikách byli hodnoceni zvlášť.

Jakmile se zdálo, že jsou všechna zvířátka nalezena, vyhnali jsme děti z tábora, rozmístili znovu zvířátka a začalo nové kolo. Na konci tohoto kola se sečetla všechna data a vyhodnotili nejlepří lovci a pytláci za oddíl i celý tábor.

Výsledky včerejší hry na špeha:

 1. Polojasno
 2. Houmles komando
 3. LTD
 4. Mlsné jazýčky

Výsledky hry na Safari:

LovciPytláci
 1. Klárka Heimlichová
 2. Lukáš Čížek
 3. Gábina Filipovszká
 4. Samuel Calda
 5. Tereza Kolářová
 6. Anna Jelečková
 7. Aneta Jelečková
 8. Vendula Valášková
 9. Sára Truhlářová
 10. Honza Málek
 11. Jakub Kotouč
 1. Míša Filipovszká
 2. Marek Vocilka
 3. Aleš Kučera
 4. Veronika Poláková
 5. Daniela Poláková
 6. Mirek Sedláček
 7. Eda Gross
 8. Julie Kociánová
 9. Šimon Galaš
 10. Lenka Trochtová
  Strážci parku (Houmles Komando):
 1. Filip Pavka
 2. Štěpán Heimlich
 3. Marek Antonín

Za oddíly nejvíce zvířat ze starších odchytily LTD a z mladších Pivní pěny.

, Poslední aktualizace:     Optimalizoiváno pro Google Chrome     Návštěvníků:    info